фото дня

новости

1.10.2009 (21:24) 12 порад по тревел-фотографії
Тревел-фотографія є одним з найбільш розповсюджених жанрів фотографії &mda...

Лента новостей

Ланта комментариев

Ольга Владимирова
про лето

Андрей Засыпко:
ALENA MELEK - рекламу нужно делать со знанием дела, ты же решила пройтись по нецелевой аудитории....

Комментариев: 2
Ольга Владимирова
***

ALENA MELEK:
Хорошая задумка. P. S. Посмотрите и адекватно критикуйте мои работы. Вот мои сайты: http://mel...

Комментариев: 1
Katze Meer
цивілізація

Юля-ля:
оо Рыбачье! да там ваще беспредел творится в последнеее время. я увидела в этом фото акцент)

Комментариев: 2

реклама

О клубе

Що таке "Просвіт"?

Київський фотоклуб "Просвіт" — це неформальне об'єднання людей, небайдужих до фотографії. Серед "просвітівців" є як професійні фотографи, так і початківці, які роблять свої перші кроки в фотомистецтві. Головна мета клубу — спілкування, обмін досвідом та допомога один одному на важкому шляху до майстерності.

Фотоклуб "Просвіт" об'єднує однодумців, які люблять фотографію, прагнуть навчитись новому та поділитись власними знаннями з іншими. Щотижня проходять зустрічі клубу в "офлайні", на яких відбувається захоплююче спілкування наживо — разом із жартами, під чай, каву або пиво — аргументована критика робіт один одного, "розбір польотів" минувших клубних акцій та обговорення планів на найближче майбутнє. Розклад цих зустрічей ви можете знайти на головній сторінці блоґу "Просвіт-фото" в блоці "Важливо". Крім того, приблизно щомісяця фотоклуб "Просвіт" організовує учбові фотопленери та тематичні фотозйомки задля реалізації спільних фото-проектів членів клубу.   Чому назвою клубу було обрано саме "Просвіт"? "Просвіт" — це фотографії про світ, в якому ми живемо.

"Просвіт" — це світ професійних фотографів та тих, хто намагається досягти їхнього рівня майстерності. "Просвіт" — це глибока шана більш ніж 100-річній традиції української організації "Просвіта".

"Просвіт" — це ідеї просвітнитства в сучасній українській фотографії. "Просвіт" співзвучно латинському "pros vitae", що означає "аргументи за життя".

"Просвіт" — це купа новин, статей та інших матеріалів про світ фотографії. І, нарешті, "Просвіт" — це просто світло, яке робить можливим життя на Землі та, звичайно ж, фотографію :) Що таке блоґ фотоклубу і навіщо він потрібен? Сайт http://prosvit-photo.blogspot.com є колективним блоґом, дописувачами якого можуть бути всі члени клубу. Існує він спеціально для того, щоб ділитись цікавою та корисною інформацією про світ фотографії з тими людьми, які по різним причинам не бувають на зустрічах клубу. Тобто спеціально для вас :) Саме тому на блозі не існує "прихованих" статей з доступом лише "для своїх", всі без винятку матеріали (навіть цей ;-) можна коментувати, причому це можуть робити не лише просвітівці, а будь-який відвідувач сайту.

Отже — щиро запрошую — не соромтесь виказувати свої думки з приводу того, що ми робимо для вас!   Наразі на блозі фотоклубу "Просвіт" існують такі рубрики:

Понеділок — огляд того, що сталося минулого тижня, плюс анонси цікавих подій тижня, що починається. Мова йде звісно ж про все, що пов'язане з фотографією. Такий собі понеділковий фото-дайджест.

Вівторок — розповідь про одного з визначних фотографів світу або України. Просто для того, що знати справжніх героїв від фото, якщо не в обличчя, то хоча б по прізвищу та стилістиці їх робіт.

Середа — стаття на технічну тему, але простою мовою. Як приклад — огляд нещодавно анонсованого Canon EOS 7D  :).

Четвер —  традиційний день для публікації фото уроків. Це можуть бути переклади українською уроків від відомих фотографів або посилання на якісні відео-уроки, а можуть бути і авторські уроки від досвічених учасників фотоклубу "Просвіт".

П'ятниця — день особливий :) тому по п'ятницях виходять статті "за життя", на кшталт про натхнення — такі щоб легко читались і не перевантажували мозок наприкінці робочого тижня..

Субота — статті про наш клуб, про наші досягнення, всілякі організаційні питання та таке інше.

Неділя — внутрішньоклубний міні-конкурс "Фото тижня" — щонеділі публікуються фотографія-переможець, яка супроводжується коментарями автора та журі.

Якщо у вас є будь-які питання щодо фотоклубу "Просвіт", матеріалів на блозі клуба чи пропозиції до співпраці, я буду радий отримати електронного листа на prosvit.photo{AT}gmail.com

фотографы онлайн

Пользователи онлайн (0):
Гости онлайн: 3
Максимальное число пользователей: 31 , 21.03.2011 20:27 | Максимальное число гостей: 950 , 06.04.2016 00:54